01 Temmuz 2016

TEB Yıllık Kart Ücreti

TEB Bonus Kart kredi kartı hamiliyim. 08.07.2016 son ödeme tarihli hesap bildirim cetvelinde yer alan 69,00 TL tutarlı kredi kart yıllık kart ücreti talebini haksız buluyorum ve bu ödemeye itiraz ediyorum. Banka ile aramda tanzim edilmiş Kredi Kartları Üyelik Sözleşmesi'nde her ne kadar kart ücreti alınacağı belirtilmişse de, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesi gereğince bu sözleşme önceden hazırlanmış standart bir sözleşme olup banka tarafından tek taraflı olarak sözleşme konmuş, haksız bir koşuldur. Bu nedenle ücretin bir sonraki ay hesap cetvelimden mahsup edilmesin talep ediyorum.

Sedat 102 Okunma

Cevaplar

  • Sedat01 Temmuz 2016

    TEB Ailesinin güler yüz, anlayışlı ve zamanında cevap vermesini tebrik ediyorum. Birlikte nice yıllarda çalışma dileğiyle. Sevgi ve saygılarımla.

  • TEB Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön