01 Nisan 2013 #1717281

TEB Yıllık Aidat Ödemeye Mecbur Ediliyorum!

Banka benden yıllık aidat parası olarak . Gazeteler ve haberler bankaları yapmış olduğu bu işlemin yasal olmadığını biz tüketicilere duyururken TEB'in neden böyle bir şirket politikası içinde olduğunu anlayamamaktayım.


Banka ile ücretin iadesi ile ilgili görüştüğümde parayı işletmek zorunda olduklarını yapabilecekleri bir şey olmadığını yada en az iki faturayı otomatik ödeme talimatı vermek zorunda olduğumu ondada ücreti iade edemeyeceklerini sadece para puan verebileceklerini söylediler.


Bankanın takındığı bu tutum beni kendilerine mecbur etmekten başka bir şey değil. Koşulsuz olarak kesmiş oldukları tutarı geri almalarını talep ediyorum! Cevap alamazsam yasal yolları kullanacağım.

Çiğdem 90 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem02 Nisan 2013

    Bankanın Müşteri şikayet hattına yolladığım şikayet mailine cevaben gelen mailde: "Kredi kartı aidatını, TEB Bonus kredi kartınız ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına yaptığımız sistemin üyelik bedeli olarak değerlendirmenizi rica ediyoruz." demişler. Ne dememi bekliyorlar. "Hm peki tamam" mı? Zaten dün dilekçelerimi de ilgili yerlere verdim. Teb bu ve benzer cevaplarla müşterilerini dikkate almadığını belli ediyor. Ben de bu işin peşini bırakmamaya ve Teb'in artık müşterisi olmamaya kararlıyım... Parayı diğer bankalar koşulsuz iade ederken Teb yok otomatik ödeme yok kredi kullnma gibi yollara bonus olarak ancak iade ediyor. sanki hiç başka banka kullanmıyoruz da olanları bilmiyoruz.

  • Çiğdem02 Nisan 2013

    Bankanın müşteri hizmetlerine yolladığım şikayet mailine cevaben şu mail yollandı. "Kredi kartı aidatını, TEB Bonus kredi kartınız ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına yaptığımız sistemin üyelik bedeli olarak değerlendirmenizi rica ediyoruz." Teb'deki müşteri memenuniyeti bu mu? Ne dememi bekliyorlar. "Tamam, peki" mi? Zaten dilekçelerimi ilgili yerlere de yolladım. Hukiki yollara başvurmaya kararlıyım. Zira, TEB müşterilerini asla ciddiye almadığını belli etmiş durumdadır...

  • TEB Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön