18 Nisan 2013 #1750561

TEB Yeniden Yapılandırma!

TEB den konut kredisi çektim 5 ay önce(0,87 den) ve kredi oranları düştüğünden yapılandırmak istedim fakat normal konut kredisi çekme oranları 0,73 civarlarında seyrederken eğer mevcut kredinizi yapılandırmak isterseniz bu oran 0,84 şeklinde cevap geldi.


Ve bankamda hayat sigortası zorunlu olduğunu ve her yıl yapılacağını belirttiler, şu anda başka bankadan kredi çekmek üzereyim onaylandı ve 0,74 ve hayat sigortası zorunlu değil, zaten kefilim var 2. olarak evi ipotek yapıyorlar 3. olarak bir de zorunlu hayat sigortası.


Başka bankadan kredi çektiğim için TEB e erken kapama cezası ödemek zorunda kalacağım (erken kapama cezası %2 çıkan hesap daha fazla+ kredi masraflarım olacak.) Şikayetçiyim.

Kadir 134 Okunma

Cevaplar

  • Kadir27 Temmuz 2013

    bu arada belirtmeyi unuttum diğer kredi çektiğim banka kefil harici kefil istemedi(sadece eş), hayat sigortası zorunlu değil.. bu farklılığı anlamak güç..

  • Kadir27 Temmuz 2013

    yapılan veya iyileştirilen herhangi bir şey olmayıp, başka bankadan kredi çekerek işlemimi devam ettirdim, teb den kredimi kapattım..

  • TEB Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön