11 Şubat 2014 #2285875

TEB Yaşamımı Altüst Etti!

TEB 1 haftadır sürekli telefonumu aramakta. Çalıştığım için ilk birkaç gün açamadım sonra 2-3 kez açtığımda suratıma kapattılar. En sonunda bana ulaştıklarında kredi kartı için aradıklarını ve aramaların ben açmayınca otomatik olarak geri döndüğünü söylediler bende eşimle görüşüp 07.02 tarihinde saat 14:00'te aranmak istediğimi söyledim ama o saatte değil sabah 11'de arandım, hasta eşimi ve beni uyandırdılar.


Saat 14:00'te tekrar arayın dedim ama aramadılar ve sonrasında sürekli aramaya devam ettiler. Bugün içinde 3 kez arandım, telefonumun sesini kıstığım için birinde açtım ve suratıma kapattılar. Bende dayanamayıp geri aradım ama kimseye ulaşamadım! Yaşamım altüst oldu!

Ayşegül 127 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül03 Nisan 2014

    şikayeti yazdığım gün arandım ve kart için başvurularını kabul ettim. tam 1 ay 20 gün oldu kart gelmedi bu arada kampanyalar için aranmaya ve bilgilendirilmeye devam ettim. bugün arayıp artık kart gelmeyecek mi diye sorduğumda "kart başvurunuz olumsuz yanıtlanmış" gibi saçma bir cevap aldım. o kadar arandım, rahatsız edildim ve sonucu bu şekilde oldu. kampanya bilgilendirilmeleri için arandım ama "kusura bakmayın biz çok peşinizden koştuk ama olmadı maalesef size kart veremiyoruz" diye aranmadım. teb ile olan ilişkim bitmiştir.

  • TEB Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön