01 Kasım 2016 #6831309

TEB ve Müşteri Memnuniyeti Üzerine Anekdot

Maaş müşterisi olarak Bonus kart kullanıyordum, hesabı kapama aşamasında şubece iki otomatik ödeme talimatı ile aidat kesilmez denildi, talimatları verdim, aidat kesildi. Müşteri temsilcisine, şubemin iki talimat ile aidattan kurtulabileceğimi aktardığını anlatıyordum ki, yapabilecekleri bir şey olmadığını, şube ile görüşmem gerektiğini emrettiler. Şube personeli ise hatayı gidereceğini bildirdi fakat üzerinden 5 ay geçti, müsait değiller herhalde diye düşünürken Opet'ten 4 defa 100 TL yakıt alımına 30 TL puan kazanacağım vadedildi. Yakıtları aldım. Temsilciyi aradım. Kontrolleri yaptı Ekimde puanınız yatar dedi. Ekim bitti bizim puan vardı diye tekrar aradım. Emin misiniz harcama yaptınız mı biz bir bakalım harcamış mısınız dediler. Küçük meblağların peşinde değilim. Tek sıkıntım enayi yerinde konulmak. Puanınıza ihtiyacım yok, kartı çekmeceye koydum borcu bitince zevkle kıracağım.

Burak 192 Okunma

Cevaplar

 • Burak02 Kasım 2016

  Değerli Sikayetvar.com yöneticileri. Sizlere teşekkürü borç biliyorum. Müşterisini adam yerine koymayan bu muhteşem firmalar sayenizde tilki gibi müşterinin peşinde koşuyorlar.

 • Burak02 Kasım 2016

  Muhteşem TEB aidat ücretini geri yatırdı. Sanırım al paranı kes artık maksatlı bir geri ödemeydi. Fakat Opet kampanyasında bir geri dönüş yok.

 • Burak01 Kasım 2016

  Evet geri dönüş yapmış muhteşem TEB. Kampanya Opet değil Petrol Ofisi imiş. Ben rahatsızım çünkü sırf çamur atmak için burada şikayette bulundum. Ey muhteşem TEB eylül ayında müşteri temsilcisinizle yaptığım tüm görüşmeleri "kulağınızla" tekrar dinleyin, sonra SMS atın. teb: insanı enayi yerine koyma bankası.

 • TEB Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön