19 Nisan 2013 #1753257

TEB Vadesinden Önce Kapadığım Kredime İlişkin Olmayan Borç!

TEB' den kullanmış olduğum ihtiyaç kredisine ilişkin borcumu bir taksit dahi aksatmadan vadesinden önce dahi ödeyip kapadım. Yalnız tarafıma anlamadığım bir şekilde borç çıkartılıyor. Defalarca aradım tahsilat merkezini aradım borcumun olmadığı söyleniyor ki yok. Telefonla da birden çok bu konuda şikayetimi ilettim.


Borcumun olmadığını başkasının mail adresine benim mail adresim girildiğinden bu mailleri alıyormuşum ama sicilimin kötülendiğini ilettim.Bugün TEB' den gelen maili 19.04.2013 Tarihli Bankanın internet sayfasından şikayetimi 178954 referans numarasıyla ilettim. Kendilerini bir kez daha ihtar ediyorum sicilimin bozulması nedeniyle yasal yollara başvuracağım.

Candan 256 Okunma

Cevaplar

  • Candan24 Nisan 2013

    SMS ile mail adresimin sistemden silindiğini bildirdiniz. Acaba bahsetmiş olduğunuz borcuda sildiniz mi ? Ben bankanızdan kullanmış olduğum krediyi 1 yıl önce kapatmıştım. Olmayan borcun silindiğini de SMS atın lütfen... Bu SMS yeterli değil. Adıma tahakkuk etmiş ve vadesi geçmiş bir borcumun olmadığını tarafıma bildirin.

  • Candan23 Nisan 2013

    Bugün ayın 23' ü oldu. Ne zaman dönüş yapacaksınız çok merak ediyorum.

  • TEB Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön