05 Nisan 2013 #1727083

TEB Üyelik Aidatının İadesi Yapılmıyor!

Daha önce şikayetimde kart aidatının tarafıma iade edilmesini talep etmiştim. Banka tarafından aranmadan bana cevap olarak mail atılmıştır. "Kredi kartı aidatını, TEB Worldcard’ınız ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına yaptığımız sistemin üyelik bedeli olarak değerlendirmenizi rica ediyoruz. " Ben böyle bir değerlendirme yapmak zorunda değilim zaten bankalar müşteriler tarafından oldukça fazla kar elde etmektedirler. Aldığım hizmetten de gördüğüm muameleden de kesinlikle memnun değilim. Hakem heyetime giderek gerekli başvuruları yapacağımı buradan bankaya bildiririm.

Ahmet 93 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet17 Eylül 2013

    Herhangi bir değerlendirme yapılmadan otomatik mesaj ile cevap verilmiş yalnızca kendilerine faturalarımı kendilerine otomatik ödeme talimatı verince aidat ücreti almayacaklarını belirtmişlerdir. Kendilerine mahkum etme zihniyeti kabul edilemez.

  • TEB Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön