24 Mayıs 2016

TEB Usulsüz Poliçe, Usulsüz Taksit İadesi!

TEB bilgim dışında bir hayat sigortası yaptı, bu da yetmezmiş gibi bu poliçenin ödemelerini de TEB kredi kartıma otomatik ödeme talimatına bağladı. 2 ay sonra fark edip binbir zorlukla poliçeyi iptal ettirdik. İptal oldu ama biz çekilen 2 taksitin iadesini beklerken uyanık TEB her ay kredi kartından para çekip sonraki ay ilk taksitin iadesini yapıyor. Şu anda istemeden zorla yapılan poliçe için TEB den 3 taksit alacağım var.

Kalan taksitlerin durdurularak fazla alınan taksitlerin iadesini ve İptal ettiğim kredi kartımdan kesilen üyelik aidat kesintisinin iadesini rica ediyorum. Ediyorum ama boşa ettiğimin de farkındayım. Bu banka bu anlayış ile ne müşteri düşünür ne de müşteri memnuniyeti. Böyle bir bankayla çalıştığım için her gün kendime kızıyorum. Konut kredimi başka bankaya kaydırmak için de çalışmamı başlattım.

Mesut 126 Okunma

Cevaplar

  • Mesut06 Haziran 2016

    Banka müşteri hizmetleri kalan taksitlerin iade edildiğini söyleseler de ekstrelerde göremiyoruz. İnternet şubesinden ulaşamıyoruz daha da ilginç olanı iptal edilen kredi kartı ekstresini banka şubeleri de göremiyor. Dolayısı ile işlem yapıldı mı yapıldı ise ne şekilde yapıldı belli değil. İptal edilen karta aidat bedeli kesmeleri ve bu konuda şikayetimiz ile ilgili de geri dönüş yapılmadı.

  • TEB Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön