23 Mart #10266198

TEB Total Karttan 90 TL Kart Ücreti Aldı!

TEB Total kredi kartımdan 18.03.2018 tarihinde 90 TL adı altında yıllık kart ücreti kesilmiştir. Her ay düzenli kart kullanırım. Ödemelerimi düzenli bir şekilde yaparım. Kredi kartımdan kesilen bu haksız aidatın tarafıma iadesini talep ediyorum. Birçok forumda kart ücretlerinin iade edildiğini söyleyen müşteriler bulunmaktadır.

Recep 347 Okunma

Cevaplar

  • Recep26 Mart

    Merhaba TEB temsilcisi, bana mail yoluyla cevap vermişsiniz. Kibar bir dille yazmış olduğunuz mesajda özetle "mecbur ödeyeceksiniz, ödemezseniz gidin şikayet edin" yazmışsınız. Teşekkür ediyorum bir müşteriniz olarak beni koruduğunuz için! Bugün size yazılan diğer şikayet mesajlarını inceledim. Birçok müşterinizin iade talebini gerçekleştirdiğinizi okudum. Bu ayrım neden? Onların limitleri daha mı yüksek anlamadım. Maddi mağduriyet yetmezmiş gibi bugünkü mesajdan sonra manevi olarak da mağdur ettiğiniz için teşekkür ederim. Büyüksün TEB!

  • TEB Temsilcisi23 Mart

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön