10 Nisan #10324848

TEB Terk Edilmiş Müşteri Hizmetleri Sistemi

TEB kredi kartımı Bulgaristan-Varna'da kullandım. Para birimi Leva olmasına rağmen borç kaydı USD olarak düzenlenmiş. Bankaya yazı ile konuyu bildirdim. Gelen cevap:
"Kredi kartı ekstre ödeme tipinizin TL / USD olarak seçildiği belirlenmiştir. Bu sebeple değişiklik sağlanamamaktadır. Detaylı bilgi ve ekstre tipi değişliği ile ilgili TEB Telefon Şubesi ile görüşmenizi... " Arıyorum kapı duvar. İlgili birisine ulaşmak ne mümkün! Kayıp çalıntı hattından birisiyle görüştüm, aktarıyorum deyip aynı kuyunun içine attı. Çık çıkabilirsen. Telefon bankacılığı ile çözüm yolu gösteriyorsun ama aynı zamanda ilgilisini de Kaf Dağı'nın arkasına saklıyorsun. Değişikliğin bir an önce yapılmasını istiyorum. Leva harcayıp USD borçlanmak ne demek? Saatlerce telefonda size ulaşmak için zaman harcayamam. Banka şubesine gidecek kadar boş vaktim de yok.

Reşat 304 Okunma

Cevaplar

  • Reşat16 Nisan

    Bugün 16 Nisan 2018. Bu sorunun 6 gündür çözülememiş olması normal mi? Kredi kartı hesap özeti geldi. Borcum hâlâ USD olarak görünüyor.

  • Reşat16 Nisan

    Telefonum işim gereği ulaşılamaz durumda olabilir. Lütfen iletişim için e-posta yolunu kullanınız.

  • TEB Temsilcisi10 Nisan

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön