01 Nisan 2013 #1718916

TEB Telefon Numaramı Güncelleyemiyor!

26 Mart günü telefon numaramı güncelletmek için çağrı merkezini aradım.Operatör eski numaram kapalı olduğu için bu işlemi kendi şubemden yapabileceğimi söyledi.Kurtköy şubesiyle telefonla görüştüm, dilekçe yazıp fakslamamı istediler.Faksı gönderdim ve şubeyi arayıp teyit ettirdim.Bana 2 gün içinde yeni numaramın aktif olacağını söylediler.


İki gün sonra ınternet şubesine giriş yapmayı denediğimde numara değişmemişti.Tekrar şubeyi aradım.İşlemin genel müdürlük onayını beklediğini söylediler ve bir dün daha beklettiler.Cuma günü tekrar kontrol ettiğimde numara yine değişmemişti.Çağrı merkezini aradım ve durumu sordum. Numaramın değişmediğini söylediler.İnternet sitelerinden de cevap alamadım.

Yunus 222 Okunma

Cevaplar

 • TEB Temsilcisi05 Nisan 2013

  Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Yunus04 Nisan 2013

  Sorun hala çözülmedi. Bankadan arayıp işlemi yaptık diyorlar. Ancak internet şubesi ve 3D Secure hala eski numaramı kabul ediyor.

 • Yunus03 Nisan 2013

  Sorun hala çözülmedi.

 • Yunus02 Nisan 2013

  Öğleden sonra genel müdürlükten de aradılar, problemi araştıracaklarını söylediler. Hala bir çözüm yok.

 • Yunus02 Nisan 2013

  Bugün TEB Kurtköy şubesinden aradılar. Numaramı güncellediklerini söylediler. Tekrar internet şubesini denedim hala eski numaramı kabul ediyor. Şubeyle tekrar konuştum sorunun genel müdürlükte olduğunu, genel müdürlükle görüşeceklerini söylediler.

 • TEB Temsilcisi01 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön