01 Kasım 2016

TEB Tam Bir Aydır Maaş Kartımı Teslim Edemiyorlar!

10 seneyi aşkın süredir maaş hesabımın bulunduğu bankaya kırılan kartımın yenilenmesi için yapmış olduğum başvuru üzerinden bir ay geçmesine rağmen tam 3 kere basılan kart, şahsım dışında kimseye teslim edilmemesi konusunda defalarca uyarılarda bulunmama rağmen her seferinde bilgim dışında şahıslara teslim edilmiştir. Konu hakkında pek çok şikayet kaydıma herhangi bir geri dönüş yapılmadığı gibi son seferde firmanın kartı tarafıma iletmekle yükümlü görevlisine ulaştığımda, kartı ayağıma kadar getiremeyeceğini gayet kaba bir dille iletmiş olup istediğim yere şikayette bulunabileceğimi yine "hadi bakalım getirmiyorum, ne yaparsan yap" diyerek ifade etmiştir. Bankanın, 12 yıllık maaş müşterisine banka kartını teslim edemeyip üstelik teslimat görevlisi aracılığıyla dalga geçmesini kınıyorum. Bankayla yaptığım 28.10.2016 ve 31.10.2016 tarihli görüşmelerimde şikayetimin detayları mevcuttur.

Fatih 466 Okunma

Cevaplar

 • Fatih23 Kasım 2016

  22.11.2016 itibariyle kargo firmanızın bir üst yetkilisinden de haddini aşan bir üslup ve tavırla geri dönüş telefonu aldım. 1 ay sonunda yalvar yakar kartımı bana bir zahmet ulaştırdıkları için özür diliyorlarmış. Sorunu çözemiyorsunuz bari insanlarla alay edip daha çok sinir ve sabırlarını zorlamayın. Gerçekten müşteri memnuniyeti gibi bir hassasiyetiniz var ise ve bu işi çözmeyi düşünüyorsanız dün 11. kez 2304250 referans numarasıyla "Önce Müşteri Hattı"nıza yazdım. Cevabınızı merakla bekliyorum.

 • Fatih15 Kasım 2016

  Araştırmalar çok derin, 15 gündür huşu içinde çalışarak sorunu anlamaya çalışıyorlar. Aşırı ilgili bir firma:)))

 • Fatih14 Kasım 2016

  Aktif İletinin kargo görevlisinin müşterisine hakaret etmesine göz yuman, hatayı çözmek yerine üstünü kapamaya çalışan banka. Yazıklar olsun!

 • Fatih04 Kasım 2016

  Basılan 4. kart da başkasına teslim edildiği için iptal ettirdim. Müşteri hizmetleri sıfır, şikayet değerlendirme ve geri dönüş sıfır, süreç yönetimi sıfır. Bugün itibariyle tüm maaşımı aynı gün Akbank'ta açtığım hesaba transfer edip oradan kullanmaya başlıyorum. İsterseniz kart göndermeyebilirsiniz.

 • TEB Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön