30 Nisan 2013

TEB Şube Personel Davranışı!

TEB Kızılay şubesinde şirket kurulumum safhasında şirket anaparasının 1/4 kadarını bloke etmek amacıyla D**** Ş. isimli çalışanınıza başvurdum. İşlemimi yaklaşık olarak 2-3 saat süre zarfında tamamlayabilmiştir.

1 hafta sonra blokenin kaldırılması işlemi için gittiğimde kendisine şirket sirküleri, resmi gazete, vergi levhası belgeleri sunmam rağmen 2 seferdir ya evrak ya da kaşe eksik diyerek işlemlerimi yapmamıştır. Kendisine benden hangi evrakları istediğini sorduğumda ise şirket politikası nedeniyle söyleyemiyorum, siz evraklarınızı verin ben eksik varsa söylerim diye açıklamada bulundular. Ayrıca beğenmiyorsanız TEB hesabınızı kapatın, gidin başka bankaya" gibi bir ifade kullandı.

Orkun 112 Okunma

Cevaplar

  • Orkun14 Mayıs 2013

    Defaten sirket hesap işlemlerim için D. Ş. isimli TEB kızılay subesi personelinin yanına gittiğim de her seferinde en az 30-45dk hiçbir işlem yapmadan beni bekletmektedir. Kendisini müdürünü çağırıp yanında uyardığım zaman ise " Beğenmiyorsanız TEB ile çalışmayın, alın paranızı gidin" diyebilecek kadar müşteri ve beşeri ilişkileri zayıf bir personel ile çalışmaktasınız. Bundan dolayı şirket anaparası olan paramı TEB bankasından tamamen çekiyorum. Çalışanınız hakkında nihayi bir yaptırım olur ve bana bildirilirse tekrar çalışabiliriz.

  • TEB Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön