01 Kasım 2016 #6834912

TEB Şahsımı Mağdur Bıraktı!

Düzenli kart kullanıcısı olduğum için sanırım kart ücreti hesap ekstreme yansıtılmış. Ne bir haber ne bir bilgi mesajı, 76 TL olarak belirtilen bu ücretin iadesini istiyorum. Aksi halde bankanızda bulunan bütün hesaplarımın kapatılmasını istiyorum.

Abdullah 296 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah09 Kasım 2016

  Düzenli kredi kartı kullanıcısı olduğu için tarafıma yansıtılan 76 TL kart aidatının iadesi için 01 Aralık 2016 tarihinde Şikayetvar üzerinden talepte bulunmuştum. Daha sonra kendileri arayarak alınan bu kart aidatının tarafıma iade edileceğini söylediler. 6 gün geçmesine rağmen hiçbir işlem yapılmadı. Sözlerinde durmayıp iade yapmayacaklarsa tüm kart ve hesaplarımın iptalini talep ediyorum.

 • Abdullah03 Kasım 2016

  Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak sorunum çözüme kavuşturulmuş ve kart aidatının tarafıma iade edileceği bilgisi verilmiştir.

 • Abdullah03 Kasım 2016

  İlginiz için teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

 • TEB Temsilcisi03 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 03 Kasım 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

 • TEB Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön