TEB ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TEB QR Kodla Para Yatırdım

476görüntüleme
Halil
Halil 27 Kasım 2020 12:23

15 Kasım 2020 tarihinde 14. 30 ile 15.30 arası Turgutlu'da şube önündeki kapıya yakın ATM'den QR kodla yanı temassız olarak Çarşı İzmir şubesinde ki hesabıma 460 TL para yatırma işlemi yaptım başvuru yapmama rağmen hala para hesabıma geçmedi ve kamera kaydı incelenmesini talep ettim kamera kaydında da ne hikmetse para yatırdığım görünmüyormuş ama ben yatırdım ben ne yaptığımı bilmeyecek kadar salak değilim. İnsanları salak yerine koyan bir banka. 

bununla ilgili mahkemeye gideceğim önemli değil 460 lira için 3000 TL harcayım önemli değil bankalar 1 TL alacağı oldu mu gece gündüz ararlar ama onlara geldi mi sallıyorlar bu ne biçim düzen kamera da bile görünmüyor diyor BDDK'ya da başvurdum oda bana bankanın cevabını göndermiş özel bankanın cevabını gönderen bir devlet kurumu olabilir mi? Ben mağduriyetimin giderilmesi için oraya başvuruyorum onlar bankanın cevabını gönderiyor saçmalık.

TEB Logo
TEB27 Kasım 2020 12:36

Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız Bankamıza ulaşmış olup, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, TEB

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler