14 Temmuz 2016

TEB Puan Yüklememek İçin Elinden Geleni Yapıyor!

Daha önce temassız ödemede insanları mağdur eden TEB şimdi de ramazan kampanyasında kendi kurallarını çiğniyor. Kampanya şartlarında " bonus üyesi internet sitelerinin alışverişleri dahildir. " diyor. Ben buna güvenerek N11.com'dan 100 TL üzeri gıda alışverişi yaptım. Sonra yine her zaman olduğu gibi puanımın yüklenmemiş olduğunu gördüm. Neden diye sorduğumda cevap olarak "N11.com" kampanyaya dahil değil o yüzden diye cevap aldım.

Peki hangi sitelerde geçerli dedim "onu söyleyemeyiz" dediler. Ya iyi de ben müneccim miyim? Siteye bakıyorum bonus üyesi mi evet üyesi sorun ne? Sizin kampanyanıza dahil olup olmadığını nasıl anlayacağım, nerede yazıyor bu? Yani verilen cevaplar gerçekten çok komik. Bence kötü gidişatınızın bedelini yaptığınız kampanyalardan çıkarmayın.

Serkan 211 Okunma

Cevaplar

  • Serkan14 Temmuz 2016

    Siz şikayetleri gerçekten okuyor musunuz? Ya da nasıl okuyorsunuz? Ben ne diyorum, siz ne diyorsunuz. 30 lira yüklenmişmiş. E tabi yüklenecek onu Carrefour gibi marketlerden yaptım. Benim bahsettiğim şey bonus üye işyeri olan n11.com'dan yaptığım alışverişin geçersiz olduğu. İnternet siteleri dahildir denmesine rağmen internet sitesi seçmeniz çok komik. Ben müneccim değilim hangi sitede geçerli diye bileyim. Belirtmezseniz bilemem!

  • TEB Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön