15 Mayıs 2013 #1798267

TEB Puan Yanıltmacası!

Banka daha çok harcama yapması için mesaj yolu ile yakalanacak bir limit sonrası puan vereceğini vaat ediyor ve puanın kullanım süresini 5 günle kısıtlıyor,ama bu 5 gün içinde size bir ikaz mesajı yollamıyor,bu şekilde 20 tl lik puanımı verip geri almışlar .


Bunu da ancak uzun uğraşlar sonrası müşteri temsilcilerine ulaşınca öğrenebildim.MMM diye adlandırdıkları bölüme konuya dair 2 msj yazdım yanıt verilmedi.verilmiş puanın kullanımına süre koymanın tek mantığı olabilir o da kullanılamadan geri almak.kınıyorum!.

Kartal 99 Okunma

Cevaplar

  • Kartal18 Mayıs 2013

    bu banka ile TEB olmadan önce diğer farklı 2 ismi ile çalışmıştım,her iki firma ilede sorun yaşamadım yada oluşanları çok kolay iletişimlerle aşmıştık.ancak TEB müşteri ilişkilerinde ve hizmetlerinde geçmişte devraldığı firmanın uygulamalarından faydalanmalı,bu gidişat hayırlarına değil.

  • TEB Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön