10 Nisan 2013 #1735308

TEB Poliçe İptali Yapmıyorlar!

2 sene önce TEB Rize şubesinden konut kredisi çektim DASk ın zorunlu olduğunu diğer sigortaların zorunlu olmadığını beyan ettim bir şey demeden kredimi verdiler ancak sonradan TEB Zurich sigorta tarafından bana sorulmadan her sene hem ferdi kaza hemde benim evim sigortası yenilenmektedir.


Telefonla merkezi aradığımda şubeden kapatilabileceği bilgisi verilmişti şubeye gittiğimde ise biz bunu kapatamayız mecburi bir sigorta olduğu bilgisi veriliyor. mecburi olduğunu gösteren bir belge yasa varmı diye sorduğumda ise biz işimizi bırakıp size yasa mı arayalım diyorlar. krediyi satana kadar müşteri satıldıktan sonra ise ne yaparsanız yapın moduna geçiliyor tabi.

Kayhan 235 Okunma

Cevaplar

  • Kayhan23 Nisan 2013

    cep telefonuma sadece bu sigortaların yapılması gerekmektedir diye sacma sapan bir mesaj gondermişler ne bir yasal zorunlulugu ne de baska bir dayanagı olmayan resmen insanları kandırmaya paralarını almaya calısan bir sistem kurmuslar resmi olarak haklarımı aramaya baslayacagım.

  • Kayhan10 Nisan 2013

    teb önce müsteri hattına sikayetimi ilettim zaten aramaya bile gerek duymadan olumsuz bir mesajla geri döndünüz sadece.

  • TEB Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön