21 Şubat 2013 #1646702

TEB Personel Davranışı Hiç Hoş Değil!

Yaklaşık 20 gün önce Antalya doğu garajındaki ATM makineniz maaş kartıma el koydu. Hiçbir sebep yokken. Fakat İsmetpaşa da bulunan TEB bankasına bu konuyla ilgili olarak başvuruda bulundum. Hafta içi gelip alabileceğimi söylediler. Fakat görevlilerin daha ATM de saklı tutulan kartımın getirilmediğini söylediler.


Haftaya kaldı ne yazık ki . Diğer hafta gene yok bankanızdaki personeliniz bu durumda hiç bir şekilde yardımcı olmadığı gibi birde dalga geçer gibi iptal edip yeni kart isteyelim diyor artı olarak banka personelini kaptırmasaydı bizene gibi kırıcı cümleler kullanıyorlar. İş konuşmaya ve reklam filmlerine gelince Türkiye de en iyi sizsiniz.

İsmail 280 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi25 Şubat 2013

    Daha önce iletmiş olduğunuz talebiniz incelenmektedir. Müşteri Yetkilimiz belirttiğiniz konu ile ilgili olarak tarafınıza ulaşacaktır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

  • İsmail24 Şubat 2013

    evet güzel söylediniz ama bizzat görüştüm sorun çözülmedi ve şimdi yine bekliyorum ve hala sorun devam ediyor kartım nerde .bankadan aradılar ilgileneceklerini söylediler ama malesef 3 gün oldu yine haber yok .

  • TEB Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön