03 Mayıs 2013 #1777934

TEB Onay Almadan Sigorta Yenilendi!

TEB Güneşli şubesi kullandığım kredi için benim onayım olmadan hayat sigortası yenilemesi yapıyor ve bunun masrafını kredi ödememden kesiyor. Yeni yasaya göre konut sigortalarında ki Dask sigortası ve taşıtlarda kasko haricinde bireysel kredilerde müşteri onayı olmaksızın sigorta yapılamıyor. Bu yasa kapsamında onayımın olmadığı bu sigortanın iptalini, kesilen tutarın iade edilerek kredi taksidime aktarılmasını istiyorum.

Emel 216 Okunma

Cevaplar

  • Emel06 Mayıs 2013

    TEB den kullandığım kredi nedeniyle başım sürekli dertte, bende bankacıyım ama bugüne kadar böyle bir çalışma sistemi görmedim. heray kredi ödememi zamanında yapıyorum ama ödediğim onca fazla bakiyeye rağmen(2000TL)hala kredi taksidimde eksik var. sebebpse bankanın heray kesinti yapmak için icad ettiği yeni masraf kalemleri. heray buradan şikayet yazıyorum iade yapıyorlar ertesi ay yepyeni bir masraf çeşidiyle yine karşıma çıkıyorlar. Bu ayda düzensiz ödeme bildirimi masrafını icad ettiler. biz internet şubelerini boşuna mı açıyoruz?herşeyi görelim diye kullanmıyormuyuz?gelir arttırmak için yaılan bu işlemlerle müşteriyi bıktırıyorlar, lütfen artık icadlara son versinler, yorulduk bunlardan.

  • TEB Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön