09 Nisan 2013 #1733518

TEB Müşterisi Değilim!

TEB Bankasının müşterisi olmamama rağmen 1 yılı aşkın süredir bankadan almadığım SMS almadığım telefon kalmadı. Neredeyse 2 gün aralıklarla sürekli aranıyorum. Numaram sistemde T***E** diye kayıtlı sanırım. Beni bu şahıs zannederek limit artırım talepleri, kredi talepleri vs vs daha birçok konuda arayıp rahatsız ediyorlar.


Hem arayan kişilere hem de bizzat kendim müşteri hizmetlerini defalarca arayıp numaranın sahibinin Turgut E. olmadığını söylememe rağmen annem babamdan çok TEB bankası tarafından aranıyorum. Bu durumun bir de T** E**tarafı var. Belki bu müşteriye hiçbir bilgi gitmiyor TEB bankasındaki işlemleri ile ilgili.

Özhan 94 Okunma

Cevaplar

  • Özhan01 Aralık 2016

    Merhaba, daha önce çözülen problem tekrar yaşanmaya başladı. TEB'den sürekli olarak başka birine ait olan kredi kartı bilgilendirme mesajları almaya devam ediyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda, kendilerinin işlem yapamayacağını herhangi bir TEB şubesine gitmem gerektiğini ilettiler. Benim TEB bankası ile hiçbir bağım yoktur. Benim sorumlu olmadığım bir hatayı düzeltmek için neden ben TEB şubesine gitmek zorunda bırakılıyorum. PRoblemin düzeltilmesi için desteğinizi rica ederim.

  • TEB Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön