16 Şubat 2013 #1637313

TEB Müşteri Memnuniyeti Umurlarında Değil!

Alınan tüm kredi kartı aidatları (kullandığım 7 bankanın) telefon edip istemem durumunda şartsız olarak iadesi yapıldı. Bir tanesi hariç: TEB. Daha önceki yıllar (Fortis iken) o da şartsız iadesini sağlıyordu, ancak TEB, Fortis'i satın aldıktan sonra aldıkları kararla hiçbir şekilde kart aidatı iadesi yapılmayacağını söylüyorlar.


"Kredi kartınızla (hiç ihtiyacım yokken) bankamatikten 50 TL nakit kredi çekin 75 TL nizi puan olarak iade edelim" diyorlar. 50 TL nakit çekip 3 ayda ödeyerek 60 küsür lira geri ödeyecekmişim. Hesaplarsanız 3 aylık faizi bile %20, yıllık %100 'e yakın bir faiz demektir. Bunlar hangi ülkede yaşıyor? Türkiyeyi faiz konusunda 20 yıl geriden takip ediyorlar.

Satılmış 52 Okunma

Cevaplar

  • Satılmış01 Mart 2013

    "Sayın Müşterilerimiz;Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz." İbaresi bana oldukça saçma geliyor. Kendi hataları gene kendilerine şikayet etmek mantıksız. Bu hırsıza hakim yetkisi vermeye benziyor. Kesinlikle dikkate alınmamalı. Şikayetvar.com bu konuda oldukça iyi bir platform. Site ürün yada hizmet alacak kişilere ışık tutmaktadır.

  • TEB Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz TEB Önce Müşteri Hattı

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön