15 Nisan 2013 #1743286

TEB Müşteri Desteği Konusunda Tuhaflık Var!

TEB web sayfası üzerinden herhangi bir konuda bankayla iletişim kurmak istediğimizde, banka biz müşterilerin konusuyla hiçbir şekilde ilgilenmiyor. Web üzerinden destek olunmasa da bankanın müşterisini arayarak konuyla ilgili destek sağlaması gerekirken, bizlere bankayı aramamız gerektiği ile ilgili mesaj gönderiyor.


Her gün onlarca kez abartılı reklamlarla karşımıza çıkan fakat bu gibi ilgisiz tutumları olan bankanın, tuhaf müşteri hizmetleri politikası gerçekten komik. Belirttiğimiz hususun dikkate alınarak, sorumluluk bilinciyle ilgilenilmesini önemle rica ediyoruz.

Adil 79 Okunma

Cevaplar

  • Adil19 Nisan 2013

    Bakınız yanıt olarak gönderilen mesajda da deniliyor ki, banka ile ilgili muhtelif konuları internet sitemize iletebilirsiniz. Şikayet veya destek taleplerine ilgisiz, müşterinin banka ile ilgili konularıyla ilgilenilmekten uzak ve daima müşterinin kesinlikle haksız olduğuna inanan bir kurumun çözüm sağlaması inanılacak gibi değil. Şikayet üzerine tarafımı arayarak, beni dinlemekten ziyade kurumunu savunan hanımefendi en sonunda konuyla ilgileneceğini kabul ederek tarafıma geri dönüş yapılacağını ifade etti. Fakat destek almak istediğim konunun geçen bu süre içerisinde bir ehemmiyeti kalmadığı gibi, çözüm aradığım hususları artık hatırlayamıyorum malesef. Önce Müşteri sloganıyla reklam yapan bankanın verimli iş politikası böyle olmamalı, çok yazık.

  • TEB Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön