26 Ekim 2016 #6782386

TEB Maaş Müşteri Olduğum İçin EFT Ücreti Alınmayacağı Yönünde Bilgi Verilmesi ve Ücret Alınması!

18 Ekim 2016 tarihi başlangıç olan, maaş müşterisi olduğum Türk Ekonomi Bankası'na müşteri hizmetleri aracılığı ile otomatik ve düzenli ödeme EFT talimatı verdim. EFT talimatını onaylamadan önce müşteri hizmetlerinden yetkiliye herhangi bir EFT ücreti vb. ücret alınıp alınmayacağını sormam üzerine, maaş müşterisi olduğum için bir ücret yansıtılmayacağını söyledi ancak 18 Ekim 2016 tarihinde hesap hareketlerimi incelediğimde 10 TL EFT ücreti kesildiğini fark ettim ve durumu tekrardan müşteri hizmetlerine iletip şikayet kaydı açtırdım.


Bugün yani 25.10.2016 günü tarafıma SMS ile dönüş yapılmış ve telefon şubesi görüşme kaydımın incelendiği ve EFT masrafı konusunda doğru bilgi verildiği ve olumlu yanıt verilemediği yönünde yanıt verilmiştir. Ancak Türk Ekonomi Bankasının yanlış kayıtları incelediği apaçık ortadır. Bana alınmayacağı yönünde bilgi verilmiştir. Bu durumdan şikayetçiyim.

Dudu 409 Okunma

Cevaplar

  • Dudu27 Ekim 2016

    Biz yanlış kayıtın dinlendiğini tekrardan inceleme yapılmasını istiyoruz. Bankanın cevabı şöyle size bu konuyla ilgili kayıtların incelendiği bildirilmiş. Yani eski verdikleri cevabı cevap niteliğinde ilettiklerini söylüyorlar. Çok saçma. Bankanın şikayet sistemi çalışmıyor. Mağduruz. Şikayetimi okuyan arkadaşlara tavsiyem Türk Ekonomi Bankasının yanından bile geçmemeleri yönündedir. Teşekkürler.

  • TEB Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön