15 Mayıs 2013 #1798883

TEB Maaş Hesabımdaki Blokeyi Kaldırmıyor!

Maaşımı Diyarbakır Ofis şubesinden almaktayım. Maaşımda 1/4 oranında haciz bulunmaktadır. Ayrıca bankanın Bursa Altıparmak Şubesine olan takipli borcumdan dolayı maaş hesabıma bloke kondu. 13 Mart 2013 tarihinde maaşım haricinde başka gelirim olmadığını ve blokenin kaldırılması konusunda şubeme dilekçe verdim.


Ancak bankanın genel müdürlüğü dilekçemi işleme almadı ve her ay maaşıma bloke koymakta. TEB Ofis Şube çalışanı *** Bey'in kişisel çabası ile her ay genel müdürlüğe mail atması sonucu maaşımı ancak bir kaç gün sonra alabiliyorum. Maaş hesaplarının bloke edilemeyeceği husunda Yargıtay kararı var. Mağdur durumdayım. Maaş hesabımdaki blokenin kaldırılmasını talep ediyorum.

Sertan 427 Okunma

Cevaplar

  • Sertan10 Haziran 2013

    Takipli kredim LBT Varlık Yönetim A.Ş. ye devredilmesine rağmen TEB Bankası halen blokeyi kaldırmayarak beni mağdur etmeye devam ediyor.

  • Sertan16 Mayıs 2013

    Ayrıca 15.05.2013 tarihinde TEB Diyarbakır-Ofis Şubesi ile yaptığım görüşmede takipli kredimin LBT Varlık Yönetim A.Ş. ye devredildiğini öğrendim. Kredim temlik edilmiş. Bundan tarafıma bilgi verilmedi. Tüm borcum bu şirkete devredildi ise, banka halen niçin benim maaşıma bloke koymaktadır? Avukatım ile konuyu paylaştım. En kısa zamanda hukuki işlem başlatacağım.

  • TEB Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön