23 Nisan 2013

TEB Kullanmadığım Hesabı Tekrar Aktif Hale Getirmişler!

Konut kredisi kullandım. Kredimin kapanış tarihinden 3 gün sonra kapanmayan hesabımdan sigorta poliçesi kesilmişti. Fakat bu konu midemi bulandırmıştı bir tüketici olarak. Şimdi ise tekrardan sorun yaşıyorum bankayla. Konut kredimin bağlı olduğu hesap kapatılmamış. 9 nisan 2013 teb bankasından tüketici kredisi kullandım.


Ocak nisan 2012 tarihinden bu zamana kadar 5 sefer 18 küsür miktar hesap işletim ücreti kesilmiş. Vadesiz hesabın detaylarında gördüm. Bankaya gidip itiraz ettim bu nasıl olur diye, Bana iade olacağını söylediler. 10 gün oldu daha işlem yapılmamış. Bu kadarda olmaz bana müşteri hizmetleri 2 tane otomatik ödeme yapmanız gerekiyor. Yoksa ben bunu ödeyecek miyim. İtiraz ediyorum.

Serkan 99 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

  • Serkan27 Nisan 2013

    Saygıdeğer teb müşteri temsilcisi ,şubenizdeyken cep telefonuma sayın müşterimiz hesap işletim ücreti için iade işlemleriniz için şubenizden bilgi alabilirsiniz dediniz.Fakat 3 gün oldu hiç bir işlem yapılmamış.Önemide kalmadı.Çalıştığım kurumda herkese anlatıyorum.Bankanızla nasıl sorun yaşadığımı.Saygılar.

  • TEB Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön