20 Şubat 2013

TEB Kullanmadığım Halde Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Uzun süredir kullanmadığım dolar hesabına bu ay cuzi bir miktar dolar gönderilmişti , parayı çekmek için hesabımı incelediğimde geriye dönük (15 ay hiç işlem yapmamama rağmen), 3 er aylık dilimler halinde 9,45 er dolardan 45 küsür doları hesabımdan anında çekmişler.


Online işlem bölümünde konuştuğum kişi, işlemin tüketici haklarına aykırı bir uygulama olduğunu söylememe rağmen,bu işlemin Merkez Bankası tarafından belirlenen yetkiler dahilinde olduğunu ve geri iade yapamayacaklarını belirttiler. Bu yapılan şey kesinlikle müşteriyi yanıltmak ve cebinden haksız yere para almaktır.

Okan 99 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi07 Mart 2013

    İlettiğiniz konuyla ilgili belirtmiş olduğunuz mail adresine 20 Şubat 2013 tarihinde mail ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

  • Okan06 Mart 2013

    Henüz bu konu ile hiç kimse geri dönüş yapmadı. Ben bu esnada TEB de açık olan bir adet dolar bir adet TL hesabımı ve 2 kredi kartımı iptal ettirdim , bunların iptal işlemleri süresince tekrar tekrar aramalar yapan, aman iptal ettirmeyin diye dakikalarca dil döken TEB 20 Şubatta işleme alındı dediği konu için arama gereği bile duymuyor.Zaten hiç şaşırtmadılar beni sağ olsunlar. Demek ki onlar için 45 dolar , müşteri memnuniyetinden ve 2 adet hesap ve 2 kredi kartından çok daha önemli . Özet olarak müşteri memnuniyeti yoksa müşteri de yok .

  • TEB Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön