19 Ekim 2016 #6727111

Teb Kredi Kartlarında Güvenlik Açığı Var!

Telefonuma 18.10'da 311 TL ve 11 TL tutarında harcama yapıldığına dair mesaj geldikten hemen sonra dönem içi işlemlerimde 2 adet belirtmiş olduğum tutarlar, bilgim dışında kredi kartımdan çekildiğini fark ettim. Derhal müşteri hizmetlerini aradım. Bu işlemlerin bilgim dışında olduğunu ve açık provizyon şeklinde muhasebe yapılmadığını, iptalini rica ettim. Kart iptal talebimi gerçekleştirdi, açık provizyonda olan işlemlerin incelemeden sonra iptal edilebilir olduğunu iletti.


teb ne yapmaya çalışıyor? Son iki ay içinde kartımdan 2.defa yine bilgiler alınıyor! Geçen sefer BDDK'ya, savcılığa şikayetler ettikten sonra para iadesini yaptınız 60 gün içerisinde. Bu sefer 60 gün beklemeye niyetim yok! Bilgim dışında olan bu işlemlerin kartıma iadesini, aksi takdirde bu hafta gazetelere tam sayfa 'TEB usulsüzlükte sınır tanımıyor' ibaresiyle reklam vermeye karar verdim!

Doğan 409 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön