13 Mayıs 2013 #1794688

TEB Kredi Kartında Güvenlik Açığı!

Teb kredi kartını kaybetmemiz sonucu hemen iptal ettirip yeni kartımızı istedik ve yönergelere göre yeni gelen kartımızın şifresini belirlemek üzere banka ile irtibata geçtik. Şifremizi belirlendikten sonra bize ilk kullanımda kartımıza şifremizin yükleneceği söylendi. Ancak ne hikmetse şifremiz 5 kullanım geçmesine rağmen hala tanımlanmadı.


12. 05. 2013 23:30 da Müşteri Hizmetlerinde **** hanım ile görüştüğümde bankanın normalde yapması gerekenin şifrenin atanması olduğunu iletti. Bende ilgili şikayet başvurularım için işlem yapmamasını ve bu konu ile ilgili BDDK ya şikayet edeceğimi söyledim.

Eray 295 Okunma

Cevaplar

  • Eray17 Mayıs 2013

    çözümleri; şubemize gelin kartınızı bir cihaza bağlayıp şifrenizi aktifleyeceğiz. 1- müşteriye sen geleceksin o sana değil 2-sistemimizde güvenlik açığı var biz normal bankalar gibi yapamıyoruz eksiğimizi kabul ediyoruz ama şubeden düzeltebiliyoruz. Hanginiz kk nız değiştikten sonra şubeye gittiniz. Tabi benim cevabım iptal edin :) güçlü benim onlar bana muhtaç.

  • Eray13 Mayıs 2013

    neden metnimin tamamı yayınlanmıyor. gayet normal bir üslüp ve hak arayaşındayım.

  • TEB Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön