29 Ağustos 2013 #1982987

TEB Kredi Kartımı İptal Etmemiş!

TEB'den maalesef hata edip kredi kartı almıştım ancak telefon ile kayıt altına alınarak iptal ettirdim. Fakat bugün gelen mail ile şok oldum. Meğer iptal edilmemiş hatta borçları var durumda. Ayrıca hatırladığım numaramla sisteme telefonla bağlandım kabul etti ve girdim fakat kredi kartı ve banka kartı yok dediği halde beni fişleyen, kayıtlarını silmeyen ve extre yollayan bankayı kınıyorum. Telefon sistemi de öyle süper ki Allah'ın kuluna ulaşılmıyor.

Bülent 73 Okunma

Cevaplar

  • Bülent30 Ağustos 2013

    1- Kimse aramadı 2- Maille yollanan tek şey başka iptal edildiği daha önce söylenen 2 karta ait dekont. Arıyororum kayıtlı kart ve banka kartı yok diyor yanıtlama sistemi. Ama bunlar geliyor, muhtemelen bankanın sistemi korsan saldırıya uğradı çok böyle şikayet okudum. BBDK 'ya da bankanın bu tutumu hakkında ısrarla kapattım dediği ama kapatmadığını ve diğer bilgileri şikayet ettim. Banka ise buraya klasik bir metni koyup geçiyor.

  • TEB Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön