08 Nisan 2013 #1730818

TEB Kredi Kartı Yıllık Kullanım Ücreti İptali!

52***93 Nolu TEB World kredi kartının sahibiyim. Maaş müşterisi olmama ve 3 tane otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen 75 TL ücret kesilmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda, müşteri temsilcisi ile görüşmem gerektiği söylendi.


Müşteri temsilcisine durumu defalarca mail ve telefon yolu ile anlatmama rağmen herhangi bir gelişme olmadı. Bahse konu bu ücretin iptal edilmesini ve tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Mustafa 662 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa12 Nisan 2013

  Kullanım ücretinin iptal edilmesinden dolayı memnun oldum. Teşekkür ederim.

 • TEB Temsilcisi10 Nisan 2013

  Daha önce iletmiş olduğunuz talebiniz incelenmektedir. Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Mustafa10 Nisan 2013

  Sayın TEB Önce Müşteri Hattı, Hala, işlem görmüş revize edilmiş bir durum yok. Bana verilen bir bilgi yok. Ama TEB'den kredi kartı limitinin arttırılması konusunda hemen hemen her gün aranmaktayım. Kredi kartı limiti ile ilgili aramanız yerine, yıllık ücret hakkında aramanızı dört gözle bekliyorum.

 • TEB Temsilcisi08 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz,Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön