02 Nisan 2013 #1720739

TEB Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

Teb kredi kartı aidatı iadesiyle ilgili müşteri temsilcisiyle görüşmemde aidat iadesinin mümkün olmadığını, ancak iade yapılabilmesi için karttan nakit avans kullanmam gerektiğini belirttiler, nakit avansa işleyecek faizin kredi kartı aidatı kadarını geri bonus olarak yükleyeceklerini söylediler.


Diğer bir seçenek olarak da 3 adet otomatik ödeme talimatı vermemi istediler. Basında çıkan haberlerle kart aidatının alınmaması gerektiği belirtilirken teb neden kart aidatlarını alıyor ve iade etmiyor. Benim diğer bankalardan da kartım var.onlara telefon ettiğimde hemen ekstreme iadesini gerçekleştirmektedirler.

Yusuf 90 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf04 Nisan 2013

    Daha önceki yazdığım şikayete istinaden Teb bankası; "Kredi kartı aidatını, TEB Bonus kredi kartınız ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına yaptığımız sistemin üyelik bedeli olarak değerlendirmenizi rica ediyoruz. " cevabını verdiler. Ama bu cevap beni tatmin etmedi. Ben diğer bankalarla da çalışıyorum ve aynı hizmeti onlardan da alıyorum. Ama onların hiçbirisi kart aidatının iadesinde teb bankası kadar sorun çıkartmıyorlar.İadesi hemen yapıyorlar.Kredi kartı sözleşmesine de kart aidatının alınmayacağı ile şerh koymuştum. Kart aidatı alınsa bile iadesini yapacaklarını söylemişlerdi. Birinci yıl iadesini yaptılar şimdi neden yapmıyorlar?

  • TEB Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön