29 Mart 2013 #1713259

TEB Kredi Kartı Limitimi Yükseltmek İstemiyorum!

2 yıldır TEB Bonus Kart kullanıyorum. Belirli bir limit var haliyle. 2 yıldır her hafta limit yükselmek için bütün yollardan teklif geliyor. Mesaj geldi, elmek geldi, sürekli aranıyorum, ses kaydından robot kadın aradı, canlı bir temsilci aradı.Telefonumdan 08******666 numarasını yasakladım zaten.


Daha önce müşteri hizmetlerini arayarak "limitimi yükselmek istemiyorum yeter artık aramayın" demiştim. Fakat pek kaale alınmadım galiba. Burdan da duyurmak istiyorum. Kredi Kartı limitini yükseltmek istemiyorum. Daha kaç kere hayır demem lazım sayın TEB bankası? Yanlışlıkla "Evet" cevabı vermemi kolluyorsunuz sanırım.

Aksaya 191 Okunma

Cevaplar

  • Aksaya'nın Teşekkür Mesajı27 Nisan 2014

    Burdan şikayet ettikten sonra kredi kartı limitimi yükseltme teklifi hiç gelmedi. Teşekkürler. Zor da olsa istediğim oldu.

  • Aksaya01 Nisan 2013

    Evet işleme alındığından emin oldum. Şikayet yazdığımın ertesi günü sanki dalga geçermiş gibi yeniden limit artırım mesajı geldi.

  • TEB Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön