11 Kasım 2015 #4166874

TEB Kredi Kartı Kapanışından Sonra Ücret Yansıtıldı!!

TEB Afyon şubesindeki hesabıma ait kredi kartım ve tüm hesaplarımın kapanması için Kars şubesine gittim, kredi kartı ve hesaplarımda ne kadar borcum varsa hepsini ödeyip TEB bankasıyla ilişkimi kesmek istiyorum dedim. Bana da ilgili arkadaş borç miktarımı söyledi tüm kredi kart ve hesap borcumu beyanı üzerine yatırdım. Ayrıca dilekçemide aldılar hesap ve kartların kapatılışı ile ilgili. İşlem sonunda özellikle kredi kartım. Ve hesabımda hiçbir borcum kalmadı bana yansıyacak borç kalmadı kart ve hesaplarım kapandı kesin diye sordum evet dediler. Bunu teyit ettikten sonra ayrıldım. Şimdi bana kredi kartı borcunuz ödenmedi gecikme faizi vs. mesajı geliyor.

Özlem 93 Okunma

Cevaplar

  • Özlem13 Kasım 2015

    TEB afyon şubesindeki hesabıma ait kredi kartım ve tüm hesaplarımın kapanması için Kars şubesine gittim kredi kartı ve hesaplarımda ne kadar borcum varsa hepsini ödeyip TEB bankasıyla ilişkimi kesmek istiyorum dedim. Bana da ilgili arkadaş borçmiktarımı söyledi tüm kredi kart ve hesap borcumu beyanı üzerine yatırdım. Ayrıca dilekçemide aldılar hesap ve kartların kapatılışı ile ilgili. İşlem sonunda özellikle kredi kartım. Ve hesabımda hiçbir borcum kalmadı bana yansıyacak borç kalmadı kart ve hesaplarım kapandı kesin diye sordum evet dediler. Bunu teyit ettikten sonra ayrıldım. Şimdi bana kredi kartı borcunuz ödenmedi gecikme faizi vs. Mesajı geliyor. Bankanın hatasını benmi çekeceğim.

  • TEB Temsilcisi11 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön