04 Kasım 2015

TEB Kredi Kartı İçin Yüksek Kart Aidatı Alıyor ve İade Etmiyor

Uzun süredir TEB SHE card kullanıyorum. 69 TL yıllık ücret yansıtmışlar bu ay ekstreme. Her yıl kart aidatı yansıttıklarında geri dönüp ya iptal ettiriyor ya da puan olarak geri alıyordum. Bu yılki düzenlemelerine iade ya da puan olarak iade yokmuş. 6 ay boyunca 500 TL ve üzeri alışveriş yaparsam yarısını iade edeceklermiş.

Başka bankalar anında iade ederken TEB in telefonda gereksiz ve uzun uzun pazarlık yapma çabalarını anlamış değilim. Madem ki bu ay bana bu 69 TL'yi ödetiyorlar ben de kartımı iptal kararı aldım. Bu şekilde işlem başlattıklarını ilettiler ama son durum nedir bilemiyorum. Konu hakkında TEB' ten geri dönüş bekliyorum.

Deniz 79 Okunma

Cevaplar

  • Deniz10 Şubat 2017

    Beni kimse aramadı

  • Deniz04 Kasım 2015

    İletmiş olduğunuz yanıtınıza istinaden kredi kart iptal işlemlerinin başlatılmasını talep etmekteyim. Konu hakkında geri dönüş rica ederim.

  • TEB Temsilcisi04 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön