31 Ocak 2014 #2268317

TEB Kredi Kartı Başvurusu Sırasında Habersiz Hesap Açtı

TEB'in kredi kartı satmak için gezen çalışanlarından kredi kartı talebinde bulunurken aynı zamanda hesapta açılıyormuş bunun bilgisi verilmedi ve sonralarda böyle bir hesabımın olduğunu öğrendiğimde 08502000666 no'lu müşteri hizmetlerinden kapatmak istedim. Bana bunu şubelerinden yapabileceğimi söylediler.


Çarşı İzmit şubesiyle görüştüm benden faks ile yazılı bir talimat göndermemi ve faksın aslını şubeye götürmemi yada biriyle şubeye göndermemi istediler. Çalışana faksı gönderebileceğimi yalnız aslını gönderemeyeceğimi söyledim kabul etmediler. Konuştuğum bireysel müşteri yetkilisine hesabın şubenize gelmeden açıldığını ve yine şubenize gelmeden kapanabileceğini söyledim. Yine kabul etmediler.

Serkan 91 Okunma

Cevaplar

  • Serkan04 Şubat 2014

    Sadece yazılı olarak bilgi verilmesi ve sorunumun çözümü ile ilgili benim yaptıklarım dışında bişey yapmamaları kuruma yakışmadı. ..

  • Serkan04 Şubat 2014

    Sadece yazılı olarak bana ulaşmaları ve sorunuma çözüm getirmemeleri bankaya yakışmadı

  • TEB Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön