06 Kasım 2014

TEB Kredi Kartı Aidatına İtiraz Ediyorum!

512**** 7161 kredi kartımızdan aidat olarak 69,00 TL kesmiş. İtiraz etmem karşılığı bana; Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz. Kredi kartı aidat ücretinizin iptali ile ilgili başvurunuz değerlendirilmiştir. Kredi kartı aidatını, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına yaptığımız sistemin üyelik bedeli olarak değerlendirmenizi rica ediyoruz.


Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili her türlü mesajınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

Halil 1.436 Okunma

Cevaplar

  • Halil08 Mayıs 2015

    Neymiş efendim banka kesiyormuş itirazımız olursa Tüketici hakem heyetine başvuruyormuşuz.bu politik düzene önce kes hakkını vatandaş sonra arasın... ... .

  • TEB Temsilcisi06 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön