1 g
Yorum Yap
#11445271

TEB Kredi Kartı 165 TL Kart Aidat!

TEB maaş hesabı kullanmaktayım. maaş hesabıma istinaden TEB Platinum kredi kartı (4894 **** **** **36) yolladılar. Kartı yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Kartı yolladıklarında hiçbir şekilde kartın aidat ücreti bulunduğu konusunda bilgilendirilmedim. Kart aidat ı aldıklarını bilsem kesinlikle diğer bankalarda kullandığım gibi aidatsız kart seçimi yapar veya kart istemezdim. 14 Ocak tarihinde kredi kartımdan 165 TL kart aidatı kesildi. İşlem için müşteri hizmetlerini aradığımda ücretin iade edilemeyeceğini belirtti kartımın iptal edilmesini istedim.


Kartı iptal etsem de 165 TL'lik aidat borcunu ödememem gerektiğini belirtti. Kartı yinede iptal etmesini talep ettim ve kartı iptal ettirdim. Zaten ekonomik olarak zor zamanlar geçirdiğimiz bu dönemde böyle bir uygulamadan çok rahatsızım. Çalıştığım firma konkordato ilan etti iflasın eşiğinde bu tarz fırsatçıların önüne geçilmesini istiyorum. Henüz 14 gün kullanmış olduğum kart için 165 TL alınması çok saçma sapan bir durum. Ücretin ivedi bir şekilde geri iade edilmesini talep etmekteyim.

Caner 253 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi1 g

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız Bankamıza ulaşmış olup, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Memnuniyeti

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler