11 Mayıs 2013 #1791843

TEB Kredi İşlemleri!

Kullanmadığım kredi kartı üzerinden (şifresini bile almadığım kredi kartımın), bana kredi açıp beni ekstra 70 Tl daha fazla para alarak kredi kullandırttılar. Benim kafamı karıştırdılar ve kullandırdıkları kredinin üzerine şifresini bile almadığım kredi kartı aidatını da ilave ettiler. İnsanları saf yerine koyarak nitelikli bir yanıltıcılıkla karşı karşıya kaldım.


Bende 1 yılda ödeyeceğim toplam faizi ve kart ücretini bankaya ödeyerek bankayla olan bütün ilişkilerimi 1 AY içinde kesmiş bulunmaktayım. Yani 1 yılada ödemem gereken 4790 Tl 1 ay içerisinde kart ücreti 70 TL. ile birlikte 4860 TL olarak ödedim.

Mehmet 179 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet23 Ocak 2015

  Ne zaman bilgilendireceksiniz hukuka aykırı yaptığınız işlem. Ben kredi kartına şifre bile almadım. Üstelik kredi kartıd istemedim kart ücretimi iade edin. Şifresi alınmamış karta ücret kestiniz benden.

 • TEB Temsilcisi29 Temmuz 2013

  Belirttiğiniz konuyla ilgili 20/05/2013 tarihinde Sms aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Mehmet28 Temmuz 2013

  Halen şifresini bile almadığım ve ödeme yaptığım kredi kartı aidatını geri istiyorum

 • TEB Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön