26 Haziran 2015

TEB Kartımın Şifresi Gelmiyor!

Ya şunu bir kere yazayım; Hayatımda bu kadar amatör ve başarısız bir firma görmedim. Şimdi durumu özetleyeyim. CepteTeb adında bir kart çıkarıldı çok sevdim almak istedim başvurdum gönderildi kart elime geçti, powerbank ile güzel.

Varan 1: Powerbank bozuk çıktı. Ve bunu ilettim 1 hafta sonra geldi fakat kargo şirketi bana haber bile etmiyor, nedeni ise numaramı vermemişler. 2 hafta sonra rastgele gittiğim kargo şirketinde buldum.

Varan 2: Kartımın şifresi yaklaşık olarak 2 aydır gelmiyor ve bu arada en az 6 defa arayıp durumu iletmeme rağmen her seferinde hemen gönderilecek dediler gelmedi bıktım artık yazayım da buraya rahatlayayım dedim!

Abdulrahim 896 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi30 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 29 Haziran 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

  • TEB Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön