31 Ağustos 2013 #1986129

TEB Kartımı Sebepsiz İptal Etti!

Temmuz 2013 tarihinde TEB 4600 TL 'lik kredi kartımı World ile anlaşması bittiği için aniden kartımı ve limitimi iptal etmişler. Bankanın 13 yıldır yani Dışbank ve Fortis döneminden berri müşterisi olduğum için ,bir hatta olduğunu düşünerek müşteri hizmetlerini aradım ve bankanın World ile anlaşması bittiği için artı "Pasif" kullanıcı olduğum için kapatıldığını ilettiler.


Bana hiç bir resmi yazılı belge, mail veya uyarı gelmediğini söyledim. Kartınızın kapatılmasına 10 kala SMS gönderdik diyerek geçiştirdiler. Ertesi gün şubeye gittim ,gişedeki memur bile şok oldu bu uygulamaya. Aramadığı birim kalmadı sonuç yok! Yani 13 yıllık müşteri olarak ve 1200 TL taksiti olan nasıl pasif oluyor .

Tibet 54 Okunma

Cevaplar

 • Tibet10 Eylül 2013

  Merhaba, Ben bugün hiç bir bilgilendirme mail yoluyla almadım TEB aracılığıyla. Bilginize.

 • TEB Temsilcisi10 Eylül 2013

  Belirttiğiniz konuyla ilgili bugün e-posta aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Tibet03 Eylül 2013

  Halen TEB yetkililerden yanıt yok... Tebrik ederim müşteri hizmetlerinizi.

 • Tibet03 Eylül 2013

  Bana TEB tarafından hiç kimse probleminin başlangıcında bu yana geri dönmedi. Her kes bilsin TEB anlaşması bittiği için World kartlarını iptal ediyor kimseye haber vermeden bu işlemi gerçekleştiriyor. Sizde mal gibi ortada kalıyorsunuz ve taksitleriniz varsa her ay mecburen şubeye gidip elden yatırıyorsunuz. Hiç bir mantıklı açıklama gelmemekle birlikte üstüne birde azar işitiyorsunuz çok sorguladığınız için. Kimse TEB'den hiç bir ürün almamasını tavsiye ediyorum ki benim borcumun taksitim biter bitmez tüm hesaplarımı kapatıp tamamen ilişkimi kopartacağım!

 • Tibet31 Ağustos 2013

  Eğer bana resmi bir açıklama yapılmazsa bankamızı Tüketici hakları ihlalinden mahkemeye vereceğim. Ayrıca devam eden taksitlerimi kapatıp babanızla tüm ilişkilerimi bitireceğim. Tam 13 yıllık ve 1500 banka skoru olan bir müşterinizi kaybettiniz sizi kutlarım!

 • TEB Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön