TEB Kart Yıllık Ücret

Cem Cem4 hafta önce

Eski maaş müşterisi olduğum bankanızda hiç talep etmediğim ve ısrarla istemiyorum dediğim halde maaş müşteriniz olduğum için sözleşme imzalama esnasında bana kredi kartı vermiş bulunmaktasınız. 2018 şubat ayında Kurum değiştirmemden dolayı güncel maaş müşterisi olduğum banka da değişmiş bulunmaktadır. Geçen sene hiç kullanmadığım halde kredi kartı kullanım ücreti olarak bana yansıtmış olduğunuz aidatı geri iade etmiş fakat bu sene tekrar bana bu ücreti yansıtmış bulunmaktasınız. Kredi kartını kapatmış olup, t. C. Yasalarına göre yapılan bu ücretlendirme 13. Hukuk dairesince verilen 2011/47 esas 2011/115 sayılı son karara göre söz konusu yıllık kart ücreti aidatının bk. Madde ve HGK 2010/1-93-88 sayılı karar uyarınca geriye dönük 10 yıl içinde kesilen kart aidatlarının da iadesinin olacağına dair de kesin hükmü bulunmaktadır. Bu yüzden geriye dönük kart aidatlarının geri iade edilmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Cem 2 hafta önce

İlk şikayeti yazdığımdan bu yana 1 kez mesaj göndermenize rağmen, işletim ücreti ile ilgili bir gelişme olmadı. Benden 2 yıl üst üste işletim ücreti isteminizden dolayı hem mevduat hesabımı hem de kredi kartımı kapattım. İşletim ücreti ile ilgili benimle TEB müşteri temsilcisinin temasa geçmesi gerekmektedir.

TEB Logo TEB 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız Bankamıza ulaşmış olup, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, TEB

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler