25 Temmuz 2013

TEB Kart Aidatını Ne Yaptı Etti Yine Aldı!

2012 yılında kart ücreti ödememek için kredi kartımın kapanmasını talep ettim, 2013 yılına kadar kart kullanım taahhüdü ile bu ücreti bonus olarak geri iade ettiler, 27.06.2013 tarihinde TEB Ortaklar şubeye gidip borçlarımı kapadım kartın iptalini istedim, ertesi gün ağzında sakız varmış gibi konuşan lakayt bir yetkili beni aradı iptali için onay aldı.

Şimdi ekstreme bakıyorum yıllık kart ücretini de ödemişim! Sözde bu ücreti ödememek için bir yıl o karta katlandım, bravo TEB, müşterinizi bu kadar saf hissettirdiğiniz için tebrikler!

Hatice 172 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Daha önce iletmiş olduğunuz talebiniz incelenmektedir. Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

  • Hatice29 Temmuz 2013

    25 Temmuz'da ilettiğim şikayete hala bir cevap yok. Bir de merak ettiğim bi konu var TEB'i arayıp 10 Dakika'dan önce çağrı merkezi personeli ile konuşabilen var mı? Ya da ilk aradığınızda hangi sihirli tuşa basıp onlara ulaşabiliyorsunuz ben bulamadım da.

  • TEB Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön