02 Haziran 2017

TEB Kart Aidatı ve Bankanın Umursamazlığı!

Başvurum sonucunda Mayıs ayında basılmış olan 5345 **4884 no. 'lu Cepteteb kredi kartını ilk kez 25 Mayıs 2017 tarihinde kullanmış olup hizmet almaya başladım. Aradan sadece 4 gün geçmesine karşın 29 Mayıs 2017 tarihinde yıllık kart ücreti adı altında 75 TL'lik bir ücret kesildi Konu ile ilgili müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim ve tutarın iadesinin söz konusu olmadığını söyledi. Sadece "4 gün almış olduğum bir hizmet için 1 yıllık" haksız ücreti ödemek durumunda bulunmadığımı ifade ettim ancak bu şekilde çözüm üretilemedi.


Ben de bu nedenle kartı iptal ettirdim ve borçtan dolayı temerrüte düşmemek adına kart bedelini de ödemek zorunda bırakıldım.


Sonrasında şikayet hattını aradım hatta yazdım da ve oradan da yardımcı olunmadı, umursamaz şekilde hakkınızı isterseniz mahkemede arayın denildi! Haksız yere kesinti yapan bankanın kart ücretimi tarafıma iade etmesini talep ediyorum.

İbrahim 1.811 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim09 Haziran 2017

    Müşteri temsilciniz tarafından tarafıma iletilen mesaj içeriğinizde herhangi bir çözüm üretilmemiş olup, bankanız tarafından sorunu yetkili üst makamlara taşıyabileceğim yönünde öneride bulunulmuş, müşteri memnuniyeti adına herhangi bir yaklaşım gösterilmemiş ve haksız yolla edinilen bu kazanç konusunda ısrara devam edilmiştir. Ben de hakkımı hukuki merciler aracılığı ile arayacağım. Sikayetvar.com sitesine de bu durumu paylaşma imkanı sunduğu için teşekkür ederim. Saygılarımla.

  • İbrahim06 Haziran 2017

    Banka daha önce verdiği yanıt ile aynı yanıtı verdi. hiçbir şekilde olumlu dönüş alamadım. Hakkımı hukuki yollar ile arayacağım.

  • TEB Temsilcisi05 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön