04 Mart 2013

TEB Kart Aidatı Kesintisi!

Adıma kayıtlı TEB bonus kredi kartıma kart aidatı adını verdikleri yaklaşık 50 TL'lik bir miktar ücret yansıtılmıştır.Kendilerine bu şikayetimi ilettim yalnız size daha iyi hizmet verebilmek için bunu kartıma yansıttıklarını belirttiler.Ben şu an ki hizmetten gayet memnunum daha iyi hizmet istemiyorum.Bu miktarın en kısa zamanda iade edilmesini rica ediyorum.

Emre 72 Okunma

Cevaplar

  • Emre05 Mart 2013

    Kredi kartı aidatını, TEB Bonus kredi kartınız ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına yaptığımız sistemin üyelik bedeli olarak değerlendirmenizi rica ediyoruz.... Böyle bir bahaneyi kabul etmiyorum. Bankanın iyi hizmet vermesi zaten bankanın görevidir. Bunun için ekstra ücret talep etmekte neymiş? Bir an önce kesilen ücretin geri iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici haklarına başvurmak zorunda kalacağım.

  • TEB Temsilcisi04 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön