24 Ekim 2014

TEB Kart Aidatı!

Türk Ekonomi Bankası işi geliştirmiş hiç kullanılmayan kredi kartına kart aidatı göndermiş. Dahada ilerlemiş teknoloji 1 sene önce iade edilen pos cihazına 90 TL sigorta kesmiş. Kartı kullanıp kullanmamak önemli değilmiş teslim almak yetiyormuş. Kartı verirkende kullanmazsanız herhangi bir ücret talep edilmez diyorlardı. Bu ayarda giderlerse yakında müşteri namına birşey kalmaz haberleri olsun.

Hüseyin 274 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin04 Mayıs 2015

  TEB ILE ÇALIŞAN ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN KAZARA BULAŞMIŞ OLANLARA.....!7 ay oldu kullanmadığım pos cihazı için 90 tl sigorta ücreti kesildi.7 ayda bu parayı haksız yere kestiklerini anlayamadılar veya anlamak istemiyorlar.BU ÜCRETI ÖDEMEYECEĞIM GEREKIRSE 1000LİRA HARCAYIP BU ÜCRETI TEB DEN FAIZI ILE GERI ALACAĞIM.KİMSE KIMSEDEN HAKSIZ YETE PARA KESEMEZ.SİZİNLE ÇALIŞIRKEN ÇATIR ÇATIR ALIYORSUNUZ BIRAKINCA ZORUNUZAMI GİTTİ .

 • Hüseyin05 Şubat 2015

  3 aydır bekliyorum. Haksız olarak kestikleri pos cihazı için sigorta Parasını iade etmediler. Bu banka ile çalışanlar veya çalışmak isteyenler dikkatli olsun kullanmadığım,1.5 sene önce kapattırdığım pos cihazı için kesilen ücreti iade ettiremedim. Parayı kesecek yer bulamayınca hiç kullanmadığım açtırmadığım şifresini dahi bilmediğim kredi kartından çekmişler. Bu parayı çekince birde kredi kartı Aidatı ile karşılaştım. Şükür aidatı iptal ettirebildik şikayetim var sitesi sayesinde. Bu arada kesilen 90. TL 113.69 TL oldu. TEB ile çalışanlar dikkatli olun... .!

 • Hüseyin04 Kasım 2014

  Şikayetim yayınlandıktan sonra kredi kartı aidatının iade edildiğini,pos cihazı için yapılan sigortanın iadesi için inceleme yapılacağını bana bildirdiler.Şube ile görüştüm 2 hafta oldu bekliyorum, ne zaman sigortanın iade edileceğini onlarda bilmiyorlarmış.Bekliyoruz bakalım.

 • TEB Temsilcisi24 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön