19 Nisan 2013
#1753038

TEB Kampanyalarını Hesap İşletim Ücretiyle Geri Aldılar!

Teb'in World özellikli kartıma 70 TL kullanım ücreti kestiler. Telefonla arayarak bu rakamın çok fazla olduğunu ifade ettim. 2 seçenek sunuldu. 2 fatura otomatik ödemeye verebilirsem 70 TL lik puan yüklemesi ya da en az 50 TL bankadan para çekerek kullanım ücretinin iadesinin yapılması.. Ben 100 TL nakit avans kullandım.


Şubeye gittiğimde hesabıma yatan 100 TL'yi bana 24 TL olarak ödediler. 76 TL hesap kullanım ücreti aldılar!! (zaten avans kullanım ücreti de o civarlarda idi). Meğerse telefon konuşmasının yapıldığı aynı gün içinde alınması gerekliymiş. Ben sadece 3-4 gün içinde bankaya gittim. Banka bana yaptığı özel kampanya ile benimle çok güzel dalga geçti.

İbrahim İbrahim 182 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İbrahim03 Mayıs 2013

  Düzeltme işlemi gerçekleştirildi Şikayetvar ve TEB'e teşekkür ederim

 • İbrahim26 Nisan 2013

  Hem Şikayetvar ekibine hem de TEB' e teşekkür ederim. Bugün telefonla arandım ve pazartesi tekrar şubeye gidip düzeltme işlemini yapacaklar.

 • TEB Temsilcisi26 Nisan 2013

  Belirttiğiniz konuyla ilgili bugün telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

 • İbrahim26 Nisan 2013

  Şikayetimle ilgili bankadan henüz bir geri dönüş olmadı.

 • TEB Temsilcisi19 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

Ziyaretçi Yorumları