01 Kasım 2016 #6831456

TEB İptal Edilen Siparişin İadesi Yapılmıyor!

18.10.2016 tarihinde Metro Turizm online sisteminden bilet almak istedim. Siparişim onaylanmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda kartın hesabında nakit bulunmadığı için ödemenin yapılamadığı bilgisini paylaştılar. Bunun üzerine kart hesabına para aktarımı yaptık. Daha sonra tekrardan sipariş verdik. Siparişim yine onaylanmadı ancak hesap ekstresine baktığımızda tahsilatın yapıldığı fark ettik.


TEB çağrı merkezindeki görevliler paranın hesaptan çıktığını belirtmekte, Metro Turizm'dekiler ise siparişin provizyona geçtiğini belirtmektedir. Metro Turizm mükerrer sipariş nedeniyle iki işlemi de iptal etmiştir. Fakat TEB bankası iade işlemini yapmamaktadır. Müşteri hizmetleriyle yapmış olduğumuz görüşmede böyle bir işlemin olmadığını belirtmektedir. Fakat Metro Turizm işlemin iptal edildiğine dair bilgiyi tarafımızla paylaşmıştır. Konuyla ilgili çözümün üretilmesini talep ediyoruz.

Andre 394 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön