14 Şubat 2014

TEB İhbarname Göndermediği Halde Masraf İstiyor

TEB bankasından çekmiş olduğum Konut kredisi için ödemelerimde aksama olduğundan dolayı bana gönderdiklerini iddia ettikleri ihbar nameler için benden 680 TL ödeme istemektedirler. İş yerimde bir kişiye bıraktıklarını söyleyip bıraktıkları kişinin ismini veriyorlar fakat bana hiçbir şekilde bu evraklar ulaşmamıştır. Bana ulaşan bir evrak vardır onu da muhtarlığa bırakmışlar oradan aldım o kadar.


Bu bana ulaşmayan evraklar için benden istedikleri ücreti kesinlikle ödemek istemiyorum. Konu ile ilgili şikayetimi banka şubesine söylediğimde bana ödemek zorundasın diyerek sert tavır alıyorlar. Bu borçlandırma şeklinin çok düzeysiz ve amatörce buluyorum.

Ufuk 76 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk17 Şubat 2014

    Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. bu benim şikayetime karşılık bir cevapmıdır.

  • TEB Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön