29 Nisan 2013

TEB Hesap Kesim Gününde Harcama Kesildi!

24 nisan hesap kesim tarihli ekstreme, aynı gündeki (24 nisan) otomatik ödeme harcaması geçmiş. Müşteri hizmetleri de bazen olur böyle şeyler gibi bir cevap verdi. Hesap kesim tarihindeki harcama bir sonraki ayın ekstresine yansır. İlk defa böyle bir şey duyuyorum o da başıma geldi. Kesinlikle bu durumdan dolayı TEB den şikayetçiyim!

Yusuf 105 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf14 Mayıs 2013

    ektre tarihindeki hiç bir ödeme masrafı o ayın ekstresıne işlenmez.bir sonrakı aya yansır bu herzaman boyledır.ben muşteri olarak sonuca bakarım muhasebe durumunuz sizi bağlar benı değil.bu olay ciddi anlamda güvenımi azaltmıştır özellikle otomatık odeme faturalarımı teb e vermeyı geçın , mevcut olanı da başka bankaya vermeyi düşünüyorum.

  • Yusuf02 Mayıs 2013

    telefonla aranılmadı,bilgi verilmedi sadece düz mantık kesinlikle çözüme yönelik olmayan bir mail ile geçiştirildi.kamuoyunun bilgisine..

  • TEB Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön